SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 035 490 Kč
(7 498 Kč / m²)
Prodej
Atypický
2 272 m²
Curvelo

místnostiAtypický
plocha2 272 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prédio Comercial Estratégico em Curvelo - MGOportunidade Única de Investimento no Coração de Minas GeraisApresentamos um imóvel corporativo excepciona...

Parametry

Vygenerováno z AI

PodlažíTyp budovyOtevřený obývací prostorSamostatná kuchyněVanaSprchový koutSamostatné wcChodbaKuchyňské spotřebičeKrbOhřívač vodyPračkaChytrá zařízeníZabezpečeníDřevěná podlahaDlažbaVysoké stropyDřevěné trámyPo rekonstrukciNutná rekonstrukcePřirozené světloTmavý interiérRostlinyModerní stylRustikální stylVhodné pro domácí mazlíčkyZařízenýKomerční

Ostatní
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Curvelo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Mundo Maior Imóveis