SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 300 184 Kč
(23 640 Kč / m²)
Prodej
Atypický
55 m²
Cotia

místnostiAtypický
plocha55 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento bem distribuído no 1º andar, com 2 dormitórios equipados com guarda-roupas, cozinha planejada, sala de estar e jantar com móveis planejado...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Cotia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários