SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 158 579 Kč
(25 746 Kč / m²)
Prodej
Atypický
45 m²
Rua Mario Andreatini, Cotia

místnostiAtypický
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este aconchegante apartamento de 2 dormitórios, ambos com móveis planejados, oferece praticidade e conforto no dia a dia. A cozinha planejada é integr...

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Rua Mario Andreatini, Cotia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários