SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 114 269 Kč
(35 944 Kč / m²)
Prodej
Atypický
31 m²
Avenida São Camilo, Cotia

místnostiAtypický
plocha31 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Sala com 31,00m² no piso térreo.Pode ser comercializada com a sala ao lado (sala 08), perfazendo área total de 70,81 m²Hoje as duas salas (7 e 8) comp...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Avenida São Camilo, Cotia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários