SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 005 644 Kč
(22 348 Kč / m²)
Prodej
Atypický
45 m²
Cotia

místnostiAtypický
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento novo, pronto para morar, ideal para quem deseja unir conforto, segurança e praticidade em um só lugar. Um imóvel pensado para oferecer bem...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Cotia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários