SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 009 701 Kč
(20 606 Kč / m²)
Prodej
Atypický
49 m²
Rua dos Coqueirais, Cotia

místnostiAtypický
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento localizado no primeiro andar, com dois quartos, sala com sacada, cozinha funcional, banheiro social, espaço reservado para lavanderia, uma...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Rua dos Coqueirais, Cotia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários