SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 009 759 Kč
(19 418 Kč / m²)
Prodej
Atypický
52 m²
Estrada do Morro Grande, Cotia

místnostiAtypický
plocha52 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento com 3 dormitórios, cozinha, sala ampla em dois ambientes com sacada, banheiro com box, área de serviço cojugada e 1 vaga de garagem descob...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Estrada do Morro Grande, Cotia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários