SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 005 971 Kč
(19 346 Kč / m²)
Prodej
Atypický
52 m²
Estrada do Morro Grande, Cotia

místnostiAtypický
plocha52 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento com 2 dormitórios, sala, cozinha, banheiro, 1 vaga de garagem descoberta.Condomínio tendo elevador, academia, piscina, salão de festas, se...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Estrada do Morro Grande, Cotia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários