SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
740 322 Kč
(19 482 Kč / m²)
Prodej
Atypický
38 m²
Rua dos Coqueirais, Cotia

místnostiAtypický
plocha38 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este aconchegante apartamento de 2 quartos oferece uma distribuição inteligente em 38 m², perfeito para quem busca praticidade sem abrir mão do confor...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua dos Coqueirais, Cotia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários