SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 060 703 Kč
(54 229 Kč / m²)
Prodej
Atypický
38 m²
Avenida São Camilo, Cotia

místnostiAtypický
plocha38 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento 100% pronto para morar, com excelente padrão de acabamento e localização privilegiada na Granja Viana, em frente ao Palos Verdes.
O imóvel...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičePřirozené světloZabezpečení

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Avenida São Camilo, Cotia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Vagner Tyrone Negócios Imobiliários