Výpis nabídek
14
14
14
1 847 187 Kč
(36 219 Kč / m²)
Prodej
Atypický
51 m²
Cotia
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
51 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
ATENÇÃO!!! APARTAMENTO ALUGADO, GERANDO RENDA. ÓTIMO PARA INVESTIDOR!!
Localizado no Jardim Pitangueiras II, em Jundiaí, este apartamento MOBILIADO d...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Zařízený
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
9 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Cotia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.