Výpis nabídek
17
17
17
2 867 758 Kč
(39 830 Kč / m²)
Prodej
Atypický
72 m²
Caraguatatuba
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
72 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Apartamento na Martim de Sá no Condomínio Edifício Madri em Caraguatatuba
Apartamento à venda no bairro Martim de Sá, em Caraguatatuba, a apenas 150 ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Caraguatatuba
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce