SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 320 122 Kč
(48 365 Kč / m²)
Prodej
Atypický
110 m²
Rua Cônego Nery, Campinas

místnostiAtypický
plocha110 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excelente oportunidade para morar ou investir! Apartamento bem localizado na Vila Itapura, com fácil acesso ao taquaral, cambuí, centro. Em uma locali...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua Cônego Nery, Campinas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis