SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 152 098 Kč
(29 658 Kč / m²)
Prodej
Atypický
140 m²
Rua Azarias de Melo, Campinas

místnostiAtypický
plocha140 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Para obter o endereço correto, entre me contato conosco.

Maravilhosa cobertura duplex à venda. Pronta para morar. Um imóvel que equilibra conforto e ...

Parametry

Vygenerováno z AI

Moderní stylVýhledOtevřený obývací prostorSamostatné wcVanaSprchový koutVysoké stropyPřirozené světloZabezpečeníDřevěná podlahaPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua Azarias de Melo, Campinas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis