SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 152 580 Kč
(41 481 Kč / m²)
Prodej
Atypický
76 m²
Rua Adelino Martins, Campinas

místnostiAtypický
plocha76 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

More no Condomínio Aquarela, em frente ao Sup. Dalben do bairro Mansões

Imóvel com planta funcional e ambientes bem distribuídos, ideal para quem bu...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Adelino Martins, Campinas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis