SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 493 649 Kč
(29 337 Kč / m²)
Prodej
Atypický
85 m²
Rua Jasmim, Campinas

místnostiAtypický
plocha85 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Lindo apartamento Com 85m² à venda no bairro Mansões Santo Antônio.

Excelente apartamento com sala ampla para dois ambientes, com teto rebaixado e lâ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Jasmim, Campinas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis