SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 261 285 Kč
(32 772 Kč / m²)
Prodej
Atypický
69 m²
Rua Jasmim, Campinas

místnostiAtypický
plocha69 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento com 69 metros quadrados, oferece uma excelente oportunidade para quem busca conforto e praticidade. Com três quartos, uma vaga de garagem,...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Jasmim, Campinas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis