SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 874 972 Kč
(35 377 Kč / m²)
Prodej
Atypický
53 m²
Rua Sargento Luíz de Moraes, Campinas

místnostiAtypický
plocha53 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento novo e reformado a venda no Jardim das Cerejeiras em Campinas
São 2 quartos, 1 suíte, com 53 m², reformado, com porcelanato atual, trazend...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua Sargento Luíz de Moraes, Campinas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis