SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 027 016 Kč
(20 540 Kč / m²)
Prodej
Atypický
50 m²
Rua Caçapava, Campinas

místnostiAtypický
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ótima oportunidade de investimento!

Este apartamento padrão, localizado na Vila Industrial em Campinas, é o imóvel perfeito para quem busca uma exce...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua Caçapava, Campinas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2