SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 030 294 Kč
(20 606 Kč / m²)
Prodej
Atypický
50 m²
Rua Caçapava, Campinas

místnostiAtypický
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excelente Apartamento térreo à venda no Bairro Vila Industrial em Campinas.
São 2 dormitórios, sala dois ambientes, cozinha com armários, 1 banheiro, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rua Caçapava, Campinas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2