SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 305 355 Kč
(37 090 Kč / m²)
Prodej
Atypický
170 m²
Rua Coronel Quirino, Campinas

místnostiAtypický
plocha170 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Localizado em um dos endereços mais nobres da cidade, este apartamento no Edifício Praia da Barra oferece conforto, praticidade e excelente estrutura....

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua Coronel Quirino, Campinas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis