SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 198 611 Kč
(124 605 Kč / m²)
Prodej
Atypický
130 m²
6a Avenida, Camboriú

místnostiAtypický
plocha130 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

OPORTUNIDADE!!!! Apartamento Frente mar à Venda Mobiliado e Pronto para Morar Balneário Camboriú

Excelente oportunidade para quem busca conforto, p...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

6a Avenida, Camboriú
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2