Výpis nabídek
32
32
32
8 370 264 Kč
(79 717 Kč / m²)
Prodej
Atypický
105 m²
6a Avenida, Camboriú
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
105 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Belíssimo Frente Mar em Balneário Camboriu na Barra Sul
Apartamento finamente decorado, equipado, decorado e climatizado na área mais nobre da Dubai ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Podlaží
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
17 dní
Aktualizováno:
7 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
6a Avenida, Camboriú
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce