SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 493 649 Kč
(20 110 Kč / m²)
Prodej
Atypický
124 m²
RUA SOROCABA, Caieiras

místnostiAtypický
plocha124 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

*** EXCELENTE APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - REGIÃO DA BARRA FUNDA - COM LAZER COMPLETO ***Apartamento conservado, arejado e ventila...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

RUA SOROCABA, Caieiras
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA