Výpis nabídek
30
30
30
6 911 584 Kč
(28 326 Kč / m²)
Prodej
Atypický
244 m²
RUA DO CEU, Cabo Frio
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
244 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Cobertura duplex à 100 metros da Praia do Forte, disponível para venda por R$ 1.665.000,00.
Composta por: sala, varandão gourmet, cozinha, área de s...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
20 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
RUA DO CEU, Cabo Frio
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.