Výpis nabídek
22
22
22
3 156 210 Kč
(21 767 Kč / m²)
Prodej
Atypický
145 m²
RUA FELIPE SCHMIDT, Brusque
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
145 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Para quem busca espaço, conforto e a praticidade de morar no coração de Brusque. Este amplo apartamento no Residencial Ilse (Chaves Empreendimentos...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Zařízený
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
12 dní
Aktualizováno:
5 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
RUA FELIPE SCHMIDT, Brusque
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.