SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 421 975 Kč
(107 754 Kč / m²)
Prodej
Atypický
106 m²
Avenida Anchieta, Bertioga

místnostiAtypický
plocha106 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento de alto padrão com 3 dormitórios - Módulo 8 - Riviera de São Lourenço.

Detalhes do imóvel:

-106.79 m² área útil;
-3 dormitórios sendo 1 ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Avenida Anchieta, Bertioga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

AMG Riviera