Výpis nabídek
22
22
22
8 929 817 Kč
(91 121 Kč / m²)
Prodej
Atypický
98 m²
Avenida Anchieta, Bertioga
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
98 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Apartamento com 3 dormitórios - Módulo 2 - Riviera de São Lourenço
Detalhes do imóvel:
-98 m² área útil;
-Sala ampla;
-Cozinha americana;
-Ar condi...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Otevřený obývací prostor
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida Anchieta, Bertioga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.