Výpis nabídek
19
19
19
14 894 041 Kč
(107 151 Kč / m²)
Prodej
Atypický
139 m²
AVENIDA ANCHIETA, Bertioga
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
139 m²
koupelny
2+
Residencial Turin
Cod: 58224
Apartamento mobiliado e equipado à venda no exclusivo Residencial Turim, localizado na Passeio do Pontal, 180, Riviera ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Zařízený
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
24 dní
Aktualizováno:
6 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
AVENIDA ANCHIETA, Bertioga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.