Výpis nabídek
19
19
19
17 287 777 Kč
(62 411 Kč / m²)
Prodej
Atypický
277 m²
Alameda Walker, Barueri
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
277 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Em Construção- Entrega em Setembro de 2027.
O empreendimento VISTA ALPHAGRAN está sendo construído em um terreno de 3.687m², 04 elevadores, 03 apart...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
17 dní
Aktualizováno:
7 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Alameda Walker, Barueri
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.