SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 108 352 Kč
(64 621 Kč / m²)
Prodej
Atypický
110 m²
Barueri

místnostiAtypický
plocha110 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Conheça este incrível apartamento à venda no bairro Green Valley Alphaville Empresarial em Barueri-SP. Com 3 dormitórios, sendo 2 suítes, 3 banheiros ...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Barueri
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Sunrise Alpha Negócios Imobiliários