Výpis nabídek
23
23
23
11 773 641 Kč
(102 379 Kč / m²)
Prodej
Atypický
115 m²
Avenida Atlântica
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
115 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
APARTAMENTO COM VISTA MAR DEFINITIVA - BALNEÁRIO CAMBORIÚ
Este apartamento oferece uma vista definirtiva da Barra Sul que encanta logo na entrada, s...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
14 dní
Aktualizováno:
7 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida Atlântica
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.