SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 446 053 Kč
(37 061 Kč / m²)
Prodej
Atypický
66 m²
Avenida Presidente Castelo Branco

místnostiAtypický
plocha66 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento Mobiliado Frente Mar - Bairro Flórida, Praia Grande/SP

Apresentamos um apartamento exclusivo em prédio frente mar, que une conforto, sof...

Ostatní
Stáří nabídky: 20 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Avenida Presidente Castelo Branco
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Agência Da Praia Imóveis