SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 419 738 Kč
(80 658 Kč / m²)
Prodej
2+1
30 m²
Općina Stari Grad

místnosti2+1
plocha30 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednoiposoban stan u Sarajevu, općina Stari Grad u ulici Talirovića.

 

Stan je površine 30 m2 i nalazi se na III sprat...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Općina Stari Grad
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MY SPACE AGENCIJA ZA NEKRETNINE

Ervin Hadžiefendić