SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 281 075 Kč
(71 351 Kč / m²)
Prodej
3+1
60 m²
Općina Ilidža

místnosti3+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan sa garažom u Sarajevu, opština Ilidža, naselje Stup, u ulici Stupska.

 

Stan je površine 60 m2 i nalazi se na VII...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Općina Ilidža
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MY SPACE AGENCIJA ZA NEKRETNINE

Tarik Musabegović