SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 348 701 Kč
(98 834 Kč / m²)
Prodej
2+1
44 m²
Općina Centar

místnosti2+1
plocha44 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Centar u ulici Maršala Tita.

Stan je površine 44 m2 po ZK izvatku a stvarnih 60 m2 i...

Ostatní
Stáří nabídky: 99 dní
Aktualizováno: 99 dní

Lokalita

Općina Centar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MY SPACE AGENCIJA ZA NEKRETNINE

Ervin Hadžiefendić