SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 142 106 Kč
(30 095 Kč / m²)
Prodej
6 a více
337 m²
Glynor Gardens, Clermont

místnosti6 a více
plocha337 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover an exceptional investment opportunity in Clermont with this spacious dual-apartment property ideally located just minutes from the Warrens bu...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Glynor Gardens, Clermont
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NVEST Estates