SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
23 690 986 Kč
(149 943 Kč / m²)
Prodej
4+1
158 m²
Carrer Prat de la Creu

místnosti4+1
plocha158 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

1. Piso → Piso en Andorra la Vella, 158 m. de superficie, 11 m2 de terraza, 3 habitaciones dobles, 2 baños, propiedad para Entrar a vivir, cocina sólo...

Ostatní
Stáří nabídky: 495 dní
Aktualizováno: 494 dní

Lokalita

Carrer Prat de la Creu
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Nou Aire Immobiliària