Výpis nabídek
8
8
8
2 795 687 Kč
(49 047 Kč / m²)
Prodej
2+kk
57 m²
Rruga Detit, Bashkia Kavajë
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+kk
plocha
57 m²
koupelny
Popis
EXKLUZIVNĚ: Designový, plně zařízený apartmán 350 m od pláže Golem.
Nabízíme vám ve výhradním zastoupení tento stylový, kompletně dokončený a nadst...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Internet
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Novostavba
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Cihla
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní