SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 399 542 Kč
(39 996 Kč / m²)
Prodej
Atypický
110 m²
Rruga Detit, Bashkia Kavajë

místnostiAtypický
plocha110 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exclusive sea-view apartments for sale in Capiten Residence, located in the center of Golem.The project is under construction and is scheduled for com...

Ostatní
Stáří nabídky: 162 dní
Aktualizováno: 83 dní

Lokalita

Rruga Detit, Bashkia Kavajë
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY21 ATLANTIC