SUPA24
Other
Other
Other
162 715 US$
(252 US$ / ft²)
Sale
1
1
645.83 ft²
PLAÇA CAMACHO, Oliva

bedroom1
flat645.83 ft²
bathrooms1

Other
Age of the offer: 11days
Updated: 11days

Localities

PLAÇA CAMACHO, Oliva
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Inmobiliaria Mara Cabrera

Inmobiliaria Mara Cabrera