SUPA24
Living room
Living room
Living room
589 901 US$
(274 US$ / ft²)
Sale
Atypical
2+
2,152.78 ft²
Polar Oriente, Tulum

bedroomatypical
flat2,152.78 ft²
bathrooms2+

Other
Age of the offer: 211days
Updated: 172days

Localities

Polar Oriente, Tulum
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co