SUPA24
Living room
Living room
Living room
560 969 US$
(628 US$ / ft²)
Sale
3
2+
893.4 ft²
Hársfa utca, Budapest

bedroom3
flat893.4 ft²
bathrooms2+

Other
Age of the offer: 1days
Updated: 1days

Localities

Hársfa utca, Budapest
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

M Homes Kft.