SUPA24
Other
Other
Other
182 739 US$
(333 US$ / ft²)
Sale
2
1
548.96 ft²
Zednická, Ostrava

bedroom2
flat548.96 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

OstravaPoruba: ideální místo pro moderní a pohodlné bydlení bez kompromisů.

District Heating
Age of the offer: 20days
Updated: 20days

Localities

Zednická, Ostrava

Civic amenities

AZET Reality

Radim Kuchař