SUPA24
Other
Other
Other
214 988 US$
(289 US$ / ft²)
Sale
3
1
742.71 ft²
Opava

bedroom3
flat742.71 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 na adrese ulice Komenského v Opavě. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu...

Other
Age of the offer: 52days
Updated: 9days

Localities

Opava

Civic amenities

STING-REAL spol. s r. o.

Dagmar Kunzová