SUPA24
Other
Other
Other
158 830 US$
(388 US$ / ft²)
Sale
2
1
409.03 ft²
Český Těšín

bedroom2
flat409.03 ft²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Nabízím ke koupi byt v lázeňském městě Ustroň, pouhých 30 minut jízdy autem z Ostravy. Ustroň je vyhlášeným lázeňským městem v údolí pod Velkou Čantor...

Unfurnished
Age of the offer: 47days
Updated: 47days

Localities

Český Těšín

Civic amenities

STING-REAL spol. s r. o.

Martin Skalka