SUPA24
Other
Other
Other
363 622 US$
(676 US$ / ft²)
Sale
2
1
538.19 ft²
Brno

bedroom2
flat538.19 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Nabízíme k prodeji byt 2+1 o ploše 49,9 m2 na ulici Příkop. Byt se nachází ve 4 patře cihlového domu s výtahem. Disponuje dvěma ložnicemi, samostatnou...

Other
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

Brno

Civic amenities

STING-REAL spol. s r. o.

Bc. Vendula Janíčková