SUPA24
Other
Other
Other
908 256 US$
(680 US$ / ft²)
Sale
4
1
1,334.72 ft²
Λεμεσός

bedroom4
flat1,334.72 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateOther
basementYes
terraceYes

Description

Limassol Golf – Top investice u golfu v Evropě

Tento komplex je jeden z největších a nejambicióznějších resortních projektů v Evropě, nacházející se ...

Unfurnished
Age of the offer: 305days
Updated: 305days

Localities

Λεμεσός
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Bc. Stoyan Stoyanov DiS.