SUPA24
Living room
Living room
Living room
85 322 US$
(106 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
807.29 ft²
бул. Христо Ботев

bedroomatypical
flat807.29 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Имот номер 2441 Продава се двустаен апартамент, ново строителство пред акт 16, в централната част на кв. Възрожденци, гр. Кърджали. Състои се входно а...

Other
Age of the offer: 78days
Updated: 65days

Localities

бул. Христо Ботев
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ДРИЙМИ ХОУМ