SUPA24
Living room
Living room
Living room
58 020 US$
(117 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
495.14 ft²
бул. Христо Ботев

bedroomatypical
flat495.14 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Имот номер 2575 Продава се гарсониера в централната част на кв. Възрожденци, района на магазин Зорница. Състои се от входно антре, всекидневна, кухня,...

Other
Age of the offer: 80days
Updated: 80days

Localities

бул. Христо Ботев
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ДРИЙМИ ХОУМ